Täna algab registreerimine KALJU X CUP-ile!

Täna kell 14:00 algab registreerimine KALJU X CUP-ile, mis toimub 15. juunil 2019. Registreerimine on avatud turniiri kodulehel: www.xcup.ee. Turniiri mõlemas vanusegrupis, 12-17 ja 18+, on kohti 24 osalejale. Registreerimine toimub kes ees, see sees põhimõttel ning loetakse kinnitatuks kui saab tasutud osalusmaks 20€. 

Turniiri osalustasu tasumisega saab osaleja võimaluse hea esituse korral esindada Nõmme Kalju eSPORTS meeskonda. Turniiril osaledes tagab võistleja endale vähemalt 3 mängu alagrupiturniiril, turniiri võitjal võimalus mängida 7 mängu. Turniiri võitjatele on auhindadeks PlayStation 4 konsoolid, kõigile alagrupist edasipääsenutele on auhinnad välja pannud KALJU X CUP-i toetajad. Kõigile osalejatele on ette nähtud ka 10 fännipiletit, millega saab vaadata nii KALJU X CUP-i kui ka samal ajal toimuvat Nõmme Kalju ja Narva Transi vahelist kohtumist.

KALJU X CUP-il osalejad saavad võistelda PlayStation 4 konsoolidel maailma populaarseimas virtuaaljalgpallimängus FIFA 19. Turniir toimub kahes vanusegrupis: 12-17 aastastele ja 18+ aastastele ning on jaotatud kaheks etapiks. Alagrupiturniir toimub Premium Liiga mängupäeval ja finaalturniir järgnevatel päevadel Hiiu Staadionil. Finaalturniir kantakse üle Twitch.TV platvormil, kuhu on loodud NKFC eSPORTS kanal. Täpsem info turniiri struktuuri, reglemendi ja registreerimise kohta on leitav: www.xcup.ee

KALJU X CUP-i esitleb PlayStation. Turniirisarja meediapartneriks on Postimees. Turniire aitavad teoks teha Event Center, Kataja Events (Telinek), Spordiklubi IMPULS, iSport ja 24h Productions.

Lisainfo:

Jaan Lašmanov
Kogukonnajuht

Nõmme Kalju FC
+37256950462

jaan@jkkalju.ee